bente

Bente Naglestad

Enhetsleder

 
Bente.Naglestad@lindesnes.kommune.no
trude

Trude Tollefsen
 
PedagogAvdelingsleder, læringslos
 
trude.tollefsen@lindesnes.kommune.no
anna

Anna Eikeland

Fagarbeider
Kontor, SFO, leksehjelp og merkantil

anna.eikeland@lindesnes.kommune.no
målfrid

Målfrid Fossestøl

PedagogKontaktlærer 1. og 2. trinn
 
malfrid.fossestol@lindesnes.kommune.no
torhild

Torhild S Hægeland
 
PedagogKontaktlærer 3. og 4. trinn, biblioteksansvarlig
 
torhild.haegeland@lindesnes.kommune.no
kamilla

Kamilla Byremo Werdal
 
PedagogKontaktlærer 5. trinn

kamilla.byremo.werdal@lindesnes.kommune.no
kariin

Kariin Jacobsen
 
PedagogKontaktlærer 6. og 7. trinn
 
kariin.jacobsen@lindesnes.kommune.no
tor stian

Tor Stian Aurebekk
 
Pedagog
Timelærer, digitalveileder
 
tor.aurebekk@lindesnes.kommune.no
even

Even Foss
 
Pedagog
Faglærer, elevrådsansvarlig
 
even.foss@lindesnes.kommune.no
randi

Kjell Roald Ruud
 
Pedagog
Faglærer, læringslos
 
kjell.roald.ruud@lindesnes.kommune.no
 
tone

Tone Kjær Bue
 
Pedagog
Faglærer
 
tone.kjaer.bue@lindesnes.kommune.no
aud kirsten

Aud Kirsten Stedjan
 
Barne- og ungdomsarbeider
Fagarbeider, SFO-leder og leksehjelp
 
aud.kirsten.stedjan@lindesnes.kommune.no
ida

Ida Tomine Foss 
      
Pedagog
Miljøterapeut, SFO og leksehjelp
 
ida.tomine.foss@lindesnes.kommune.no
pernille

Inger Pernille Wathne
 
Barne- og ungdomsarbeiderFagarbeider, SFO og leksehjelp
 
inger.pernille.wathne@lindesnes.kommune.no
kjell

Randi Bjørnhom
 
Renholder
 
randi.bjornhom@lindesnes.kommune.no